O nás


switch
OptoNet

Společnost poskytující internetové služby

Poskytujeme internetové a telekomunikační služby již více než 15 let!

Vzhledem k tomu, že podnikáme tolik let, jsme jedním z nejzkušenějších poskytovatelů internetových služeb. OptoNet byl ve skutečnosti jedním z prvních poskytovatelů podnikového širokopásmového připojení na Vysočině.

OPTOKON a.s., vlastník optické trasy Havlíčkův Brod - Jihlava - Znojmo - Hatě,  zakládá 1.1.2006 samostatnou divizi OptoNet o.z. Jedná se o nový směr aktivit společnosti se  zaměřením na poskytování profesionálních služeb v oblasti konektivity k Internetu, IP telefonie, IPTV a hostování aplikací - WWW, Office, zálohovaný prostor apod. Z divize se 1.11.2007 stává samostatná společnost, která nadále bude rozvíjet základní oblasti a směry v působení vznikajícího poskytovatele služeb.

Základní myšlenkou koncepce nově vstupujícího operátora, bylo nesoustředit se na přímé získávání a udržování masy domácích koncových zákazníků, ale věnovat se rozvoji portfolia služeb přímo cílených na klienty z řad firemních a korporátních zákazníků a služeb pro státní správu a její regionální zastoupení (kraje, obce) s ohledem na soulad s jejich koncepcemi, dalším typem našich zákazníků jsou telekomunikační operátoři (jak národní a nadnárodní korporace tak i lokální poskytovatelé připojení). 


NAŠE VIZE

      Budovat otevřené, pevné a trvalé obchodní vztahy, které vytváří skutečnou hodnotu pro naše zákazníky, důvěru dodavatelů a spokojenost zaměstnanců.

NASLOUCHÁME

      Chceme se dozvědět o potřebách našich zákazníků co nejvíce, snažíme se pozorně naslouchat a nabízet originální a osobitá řešení.

INOVUJEME

         Plníme ta nejvyšší očekávání zákazníka v souladu s technickými předpisy. Máme odvahu nabízet a implementovat novinky.

SPOLUPRACUJEME

Při dosahování cílů naší vize spolupracujeme s partnery, zaměřujeme se na důležité věci, přiměřeně riskujeme jednáme rychle.

VĚŘÍME SI

Respektujeme své kolegy. Zdokonalujeme se vzájemnou výměnou názorů, pracujeme tvrdě a umíme ocenit  i oslavit úspěch. Učíme se z chyb. 

Ke stažení

Všechny soubory na jednom místě.

zjistit více